Kursy wideo Miracle Nails

Poznaj nasze kursy wideo, które wprowadzą Cię w świat stylizacji paznokci!

Zobacz

Najczęściej zadawane pytania

KURSY WIDEO

Poniżej znajdziesz uporządkowany zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Poniższe zagadnienia dotyczą kursów wideo dostępnych na naszej stronie.

Czym są kursy wideo Miracle Nails?

Kursy wideo Miracle Nails to materiały szkoleniowe w formie wideo. W prosty, a zarazem przystępny sposób omawiają tematykę stylizacji paznokci.

 

Jak korzystać z kursów wideo?

Aby skorzystać z kursów wideo Miracle Nails musisz założyć konto w naszym serwisie. Konto jest bezpłatne, a jego założenie trwa tylko chwilę. Wystarczy podać adres e-mail i hasło. Resztę danych możesz wypełnić podczas składania zamówienia. Po dokonaniu zakupu Twój kurs będzie dostępny w zakładce MOJE SZKOLENIA. Zawsze możesz zakupić kopię kursu na płycie DVD.

 

Kopia kursu na płycie DVD

Kursy Miracle Nails na płytach DVD są opcją dodatkową, którą trzeba zaznaczyć w zamówieniu jak poniższym obrazku.

Płyta DVD

Cena kopii kursu na płycie DVD to 7 zł + koszty przesyłki. Koszt przesyłki naliczany jest według adresu wysyłki (dla przesyłek zagranicznych koszt może być wyższy).

 

Certyfikaty Miracle Nails

  • Co zrobić, aby otrzymać certyfikat?

Po obejrzeniu kursu zachęcamy Cię do uzupełnienia testu, który znajduje się w zakładce z wykupionym kursem wideo. Wystarczy że klikniesz na przycisk „WYPEŁNIJ TEST” i zaznaczysz poprawne odpowiedzi, a my w ciągu tygodnia wyślemy certyfikat. Dla niektórych kursów wymagania mogą być nieco inne. Dokładne wytyczne podane są na stronie z konkretnym materiałem.

  • Skąd pobierane są dane do certyfikatu?

Imię i nazwisko potrzebne do wystawienia certyfikatu pobierane są z informacji o zamówieniu. Dane zazwyczaj trzeba dodatkowo potwierdzić po wypełnieniu testu.

  • W jakim języku wystawiane są certyfikaty?

Wszystkie certyfikaty wystawiamy tylko w języku angielskim.

  • Czy wysyłacie certyfikat za granicę?

Tak, wysyłamy certyfikaty również za granicę. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia podasz zagraniczny adres do wysyłki. Do całego zamówienia zostaną doliczone dodatkowe koszty wysyłki dla jednego certyfikatu.