Kursy wideo Miracle Nails

Poznaj nasze kursy wideo, które wprowadzą Cię w świat stylizacji paznokci!

Zobacz
Kurs #1 Stylizacja paznokci

Kurs #1 Stylizacja paznokci

Cena: 199.00

Aby wykupić i skorzystać z kursów wideo, zaloguj się w naszym serwisie.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się podając tylko e-mail i hasło.

Zarejestruj / Zaloguj się

„Miracle Nails – Stylizacja paznokci” to pierwsze w Polsce szkolenie wideo, które z istotnymi szczegółami pokazuje proces stylizacji paznokci krok po kroku. Nasza stylistka z kilkuletnim doświadczeniem przedstawia jak przygotować się do zabiegu manicure i jak go poprawnie wykonać.


  • Dowiesz się, czym się kierować podczas zakupu sprzętu, tłumaczymy jakie stosować narzędzia i preparaty.
  • Pokrótce omawiamy temat dermatologii w kosmetyce i najważniejszych chorób (W tym temacie szczególnie zachęcamy do korzystania z fachowej literatury, która jest powszechnie dostępna w księgarniach).
  • Nauczysz się jak przygotować paznokcie do manicure. Następnie poświęcamy czas na manicure hybrydowy.
  • Poznasz budowę paznokcia naturalnego i budowanego ( wszystko pokazane na przejrzystych i nieskomplikowanych infografikach).
  • Poznasz sekrety poprawnego podkładania formy i dopasowania jej w zależności od tego, jaki kształt paznokci chcesz uzyskać. Szczegółowo omawiamy proces budowania paznokcia i nadawania kształtu utwardzonych żeli.
  • Na koniec zostawiliśmy dla Ciebie najciekawsze zdobienia. Możesz przyjrzeć się z bliska, co zrobić, aby wykonać ombre, czy blur effect.

 

FRAGMENT SZKOLENIA.

Sprawdź reklamówkę i filmik z częścią szkolenia wideo. Jest to krótki fragment wstępnego zabiegu do manicure, czyli przygotowanie płytki paznokciowej.

CZEGO POTRZEBUJĘ PO ZAKUPIE SZKOLENIA WIDEO?

Wszystko co będzie potrzebne do stylizacji, omówione jest w materiale. Poza produktami oczywiście najważniejsze jest Twoje podejście, czyli mnóstwo zaangażowania i ciężkiej pracy – wielokrotnych prób i powtórzeń. Wszystkie ujęcia okraszone są konkretnym komentarzem, dzięki czemu możesz skupić się na szczegółach. Nie jest to encyklopedia wiedzy kosmetycznej. Nie jest to też nudny wykład. Jest to rzeczowe szkolenie, po którym będziesz wiedziała, jak poprawnie wykonać manicure hybrydowy oraz przedłużenie na formie metodą żelową.

Rozwiąż test i zdobądź certyfikat

Aby otrzymać certyfikat Miracle Nails – Zaawansowane techniki żelowe, należy wypełnić test, który będzie dostępny po wykupieniu kursu tuż pod playerem. Po wypełnieniu wystarczy potwierdzić swoje dane i poczekać, aż zweryfikujemy odpowiedzi. Certyfikaty wystawiamy zazwyczaj w każdą środę.

Tak będzie wyglądać Twój certyfikat

Stylizacja paznokci