Kursy wideo Miracle Nails

Poznaj nasze kursy wideo, które wprowadzą Cię w świat stylizacji paznokci!

Zobacz
Kurs #4 Perfekcyjny French

Kurs #4 Perfekcyjny French

Cena: 199.00

Aby wykupić i skorzystać z kursów wideo, zaloguj się w naszym serwisie.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się podając tylko e-mail i hasło.

Zarejestruj / Zaloguj się

„Miracle Nails – Perfekcyjny French” to kurs, w którym krok po kroku pokazujemy jak poprawnie wykonać French manicure na przedłużonych paznokciach.


French manicure powstał w latach 70′ w Stanach Zjednoczonych na potrzeby ówczesnego kina. Pomysłodawcą jest Jeff Pink, który z zamiłowania do mody francuskiej właśnie tak nazwał tą stylizację. Naturalny różowy, czasami częściowo transparentny paznokieć zakończony białym uśmiechem od strony wolnego brzegu – to jest właśnie french.

Z biegiem czasu powstały pewne reguły związane z budową frencza. Reguły, których przestrzeganie pozwoli Ci uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

W tym kursie dowiesz się jak wykonać french malowany i konstrukcyjny. Co więcej, przerobisz obie techniki na dwóch kształtach paznokci – migdał i kwadrat. Kurs został podzielony na konkretne części, a sam w sobie jest dodatkiem do pierwszych kursów z techniki żelowej, czyli Miracle Nails – Stylizacja Paznokci i Miracle Nails – Zaawansowane techniki żelowe. Wiedza z tych dwóch szkoleń jest niezbędna aby przerobić niniejszy materiał. Jeśli masz już wiedzę na temat przedłużania i stylizacji paznokci metodą żelową, ten kurs będzie idealnym urozmaiceniem.

Szkolenie rozpoczynamy od teorii. Dowiesz się skąd wziął się pomysł na French manicure, jakie są jego rodzaje oraz sposoby wykonania. Zrozumiesz jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi technikami. Wyjaśnimy szczegółowo z jakich produktów i narzędzi należy korzystać. Następnie przejdziemy do części praktycznej, w której zademonstruję Ci jak wykonać po kolei:

– French konstrukcyjny w kształcie migdał
– French malowany w kształcie migdał
– French konstrukcyjny w kształcie kwadrat
– French malowany w kształcie kwadrat

Pakiet zawiera:
– Dostęp online do kursu Miracle Nails – Perfekcyjny French

 


Tak będzie wyglądać Twój certyfikat

Perfekcyjny French
Perfekcyjny French